Seznam recenzí na červen

3. června 2015 v 21:05 | Mira |  Novinky
Ahojte,

obyčejně by tohle byl čas na zveřejnění dalšího seznamu recenzí, ale tentokrát to bude trošku jiné. Hned vysvětlím proč.


Jak jistě všichni školou povinní ví, červen je pekelným měsícem. Nastává čas vylepšovat známky tam, kde je to potřeba, a udržet si laťku tam, kde dobrou známku už máme. Z učitelů se stávají stvůry, které děsí nebohé školáčky ve snech. No dobře, možná trošku přeháním. Zkrátka červen je měsícem uzavírání známek a s tím spojených nepříjemností. To znamená, že moje aktivita nebude nijak valná, ale zase Jinosvětí nechci zanedbávat. První dva týdny budou nejhorší, pak už se to bude jen zlepšovat.

Tak jsem se rozhodla, že na recenze nebudu dávat žádný pevný termín, protože mě pak vždycky štve, když dané datum nestihnu. Středeční recenze nejspíš odpadnou úplně, protože právě ty je nejhorší stihnout.

Ale abyste věděli, co přijde, tady je seznam mnou zatím přečtených knih, které budu postupně recenzovat. Čtení jsem tak trošku flákala, takže jich je žalostně málo:

1. Výjimečná (Kristin Cashore)
2. Angelopolis (Danielle Trussoni)
3. Pes baskervilský (A. C. Doyle)
4. Trnový král (Mark Lawrence)
5. Tma a prázdnota (Carrie Ryan)

Rozečtenou mám Hudbu ticha, která je naštěstí natolik krátká, že bych ji do konce měsíce měla určitě dočíst. A snad bych měla stihnout i první díl Úžasné Zeměplochy.

Navíc se dokopu ke zveřejňování nějakých těch povídek, když už mě to psaní tak baví.

Nebudu dál zbytečně vykecávat. Všechno podstatné jsem napsala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama