Jednopísmenkové příběhy #1

24. července 2015 v 20:36 | Mira
Určitě tento typ tvorby znáte. Vezmete jedno písmenko a na něj musejí začínat všechna slova v textu. Lehce se to řekne, ale převést to do praxe bývá mnohdy celkem hardcore. Vím, o čem mluvím.

K-příběh je povětšinou z mé hlavy, kamarádky mi pomohly dovymyslet pouze pět posledních vět.

P-příběh jsem zase vymýšlela s mou drahou mamkou, když jsme společně obědvaly v restauraci (upřímně doufám, že náš rozhovor nikdo neposlouchal, jinak by si ten dotyčný myslel, že v nějakém blázinci došlo k útěku Smějící se ).

A S-příběh je kapitola sama pro sebe. Sesmolila jsem ho se skupinou střelených spolužáků. Samozřejmě ty nejúchylnější části pocházejí z mé hlavy Smějící se

Do budoucna podobných blbůstek jistě přibude.


K-Příběh
Kupa korejských karbaníků kolovala kajaky ku Kazachstánu. Kajaky krášlily kaligrafy. Krokodýli koukali, kajmani kukadla kulili, kukačky kukaly.
"Kalorie klesají," kuckal kyprý Korejec.
"Kalorický kalián kuř," konstatoval kamarád kyprého Korejce.
"Kušujte! Kuřáci kazí karmu," krotil kuřáky korejský kazatel.
"Kurva, kanibalové!" křikl kdosi. Kánoe kazachstánských kanibalů ke korejským kajakům klusaly.
"Korejské kotlety. Kvalitní krmě," klevetili kanibalové. Krotkým krokem kráčeli ke kuchyni. Korejci křičeli: "Kreténi!"
Kanibalové kuchtili. Kuskus křupal ke kombinaci korejských kotlet.

P-Příběh
Papoušek Pepa poletoval podél plachty pirátského plavidla. Plavidlo plulo po padesátém poledníku. Přítomní piráti popíjeli pravé portské. Přiopilý pirát Petr pustil petardu přímo pod poklop personálního prostoru. Prásk! Plechovky piva praskaly plným proudem.
"Pitomý pyromane!" prskal podnapilý pirát, plivajíc přes palubu. Plivanec přistál plukovníkovi pobřežní policie pod pivním pupkem. Pirátské plavidlo plulo plnou parou pryč. Policejní plachetnice poplašené pirátské plavidlo pokutovala, protože plašilo párek plejtváků připravených plodit potomstvo, pak protože poplivali plukovníkův poklopec.
"Poslední peníze podlehly pokutě," pravil pirát Petr. Papoušek Pepa pořád poletoval podél plachtoví.

S-Příběh
Skupina soudržných satanistů se shlukovitě sápala stoupajícím svahem. Střetli skupinu sličných svlečených slečen.
"Souhlasíte se skupinovým sexem?" sváděly slečny. Sličné slečny svlékaly satanisty. Smilnice! Satanisté se svlékáním souhlasili. Samčí symboly stály. Sliny stékaly se stoupající sexuální smyslností. Styk se sehrál svižným stylem. Slyšeli strašné skřeky. Skřeti!
Skřeti svéhlavě skočili skrz souložící soustavu. Společně splynuli.
Stejný stoupající svah se stal sídlem slib skládajících skautů. Souběžně se skládáním slibu stavěli stany. Sysli se skautímu snažení smáli. Strašliví skřetí sklípkani se snažili sysli sežrat, stali se sympatizanty skautích stanů.
Souložící skupina se stáhla směrem severním. Skřeti se stáhli směrem skautím. Samozřejmě strašlivé skřetí stvůry schramstly skauty slazené sirupem. Skřeti sebrali sklípkany. Seběhli svah. Sprchlo. Sprška se stala strašným soužením. Skřety smočil siřičitan sírový. Skřeti se schlíple schoulili. Slunce skřety sesušilo. Smrt.
Story srdečně sepsána středoškolskými studenty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 24. července 2015 v 20:42 | Reagovat

to je uplne skvele :DD som skušala niečo podobné ale take  dlhe a s pointou by som to asi nedala :DDD

2 jinosveti jinosveti | 26. července 2015 v 23:14 | Reagovat

[1]: No, o délce a pointě by se dalo polemizovat, ale i tak děkuju :-) Sama se divím, co mě to popadlo, že jsem napsala něco takového :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama