Kapitolové

12. července 2015 v 23:53 | Mira


Anotace:
V daleké budoucnosti svět, jak ho známe nyní, neexistuje. Země je pod nadvládou mrtvých, kteří se vyvlékají z náručí smrti a coby nemrtvé zrůdy se vracejí, aby požírali živé.
V těchto temných časech žije Cordelie Kingová zvaná Dela a snaží se překonat nástrahy rozvráceného světa.
Pojďme se společně podívat, jak snáší útrapy života. Pojďme s ní prožít její příběh!
Žánr: Post-apokalyptické
Stav: Dokončená
Hlavní postava: Cordelie "Dela" Kingová
Místo děje: Náš svět po zombie apokalypse (Londýn)
Kapitoly:
Autorská poznámka:
Psáno od listopadu 2014 do května 2016. I když je Dum spiro, spero dokončené, berte zde zveřejněný příběh jako prvotní, zkušební verzi. Mám před sebou celou řadu úprav, než DSS bude definitivně hotové.
Anotace:
Kdysi bývala Kaylin opuštěným dítětem, sirotkem potloukajícím se ulicemi města Lados. Dokud ji jednoho deštivého dne po obzvlášť ošklivém incidentu neobjevil arcimág Viscardi. Nejenže jí poskytl ochranu a domov, on jí navíc zasvětil do tajemného umění magie. Přestože se Kaylin na první pohled zdá být spokojeným, šťastným děvčetem, není tomu tak. Jen ona ví, že s ní je něco v nepořádku. Pouze ona tuší, co číhá v nejskrytějších zákoutích její duše. Pouze ona čeká, kdy se v ní ukryté zlo probudí k životu…
Žánr: Fantasy
Stav: Rozepsaná
Hlavní postava: Kaylin Noční můra
Místo děje: Vlastní fantasy svět (Dyleh)
Kapitoly:
Autorská poznámka:
Fantasy je můj nejoblíbenější žánry. Ráda ho čtu, ještě raději ho píšu. Ovšem musím vás dopředu varovat, že si nepotrpím na roztomilé jednorožce nesoucí na svém hřbetu sličné elfské princezny, které v rozevláté róbě rozhazují kytičky a zpívají ptáčkům. U mě se dočkáte pouze fantasy oděného do temnějšího kabátku.


Anotace:
Víly odpradávna vládly světu, avšak jejich počty pomalu klesaly, až nakonec byly přemoženy rychle se rozrůstající lidskou rasou. Víly byly donuceny opustit své domovy a stáhnout se hluboko do lesů, kde tiše číhaly na příležitost pomstít se.
Lidská vesnička Hvozdín se rozprostírá ve stínu starého lesa, v jehož srdci žije skupina krvelačných víl, které se rozhodly začít jednat. Nikdo však neví, že vílám nejde pouze o pomstu, ale mají daleko větší cíle...
Žánr: Fantasy
Stav: Dokončená
Hlavní postava: lidský chlapec Levi, víla
Místo děje: Vlastní fantasy svět (vesnička Hvozdín)
Kapitoly:
Autorská poznámka:
Tato povídka je pro mě speciální, protože je soutěžní. Úplně poprvé ve svém životě jsem se zúčastnila literární soutěže, konkrétně O Dračí řád, a nedopadla jsem vůbec špatně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama