Menší informační článeček

7. července 2015 v 22:31 | Mira |  Novinky
Ahojte!

To, že vydávám dva články v jeden den, je naprosto ojedinělá situace, která je ještě vzácnější, než průlet Halleyovy komety, takže si na to moc nezvykejte Smějící seProč vlastně vydávám další článek, když už recenzi mám z krku. No zkrátka potřebuju napsat pár informací a to se bez samostatného článku jednoduše neobejde.

Tak, jdeme na to.

První věcí jsou recenze na tento měsíc. Nějak mi to vydávání seznamů pokulhává, ale to se časem napraví. Snad... Na tento měsíc mám, já ostuda, přečteno naprosto ubohé množství knih. Konkrétně pouze Alianci, Labyrint a Barvu kouzel. Bída, bída. To znamená, že buď sáhnu do dávno přečtených knih (sedm dílů Harryho Pottera to jistí) nebo...

...vyplním své "vydávací dny" (to zní dost blbě, ale lepší označení mě momentálně nenapadá) něčím jiným! Čímž se dostávám k bodu číslo dva. Na blogu se v pátek objeví nová rubrika s názvem Tvůrčí koutek.
Nakonec jsem překonala svůj stud (taky mě k tomu dohnalo čiré zoufalství) a rozhodla jsem se, že budu zveřejňovat své výtvory na poli literárním. Na pole výtvarné se vážně necítím, tak zoufalá ještě nejsem. V pátek se na zmíněnou rubriku vrhnu a nejspíš k ní vydám samostatný článek.

V pátek navíc chci ke všem zbývajícím recenzím přidat hvězdičkové hodnocení. Z čehož plyne, že z těchto dvou důvodů v pátek nebude recenze.

A taková menší drobnost na závěr. Ještě nedávno jsem v "Právě čtu" měla Pána much, kterého nahradila kniha Revival od mého milovaného Stephena Kinga. Není to tak, že bych Pána much už dočetla, to vůbec, spíš jsem ho číst pořádně nezačala. Ale když mi konečně přišlo Revival, musím prostě číst to. Ani netušíte, jak jsem se na tuhle knížku těšila a teď ji konečně mám doma :3

Uf, to je snad všechno. Beztak jsem na polovinu věcí zapomněla, jak se znám Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama