Týdenní nepřítomnost

22. srpna 2015 v 21:01 | Mira |  Novinky
Ahojte!

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci, což jistě vhání smutek do srdcí nám školou povinných. Nebo je tu snad někdo, kdo se na ten desetiměsíční teror a stres těší? Smějící se


Já jsem se rozhodla, že je čas odlepit se od knih, psaní recenzí a vlastně i psaní příběhu a vyrazit taky mezi lidi. Těmi "lidmi" myslím jednu svou kamarádku, která bydlí pár kilometrů od mého města. Tato kamarádka je tak hodná (a odvážná), že mě nechá na nějaký čas nakvartýrovat se k sobě domů. Zkrátka typická holčičí přespávačka obsahující mimo jiné pomlouvání dalších našich nepřítomných kamarádek, fňukání nad školou, úpění nad tím, že jsme stále "single", a výlet do jihlavské zoo. Parádička.

Vlastně přijdete pouze o dvě recenze. Středeční dávku Dum spiro, spero jsem přednastavila.

Když už vás takhle opouštím, nechám vás si vybrat knihu na příští recenzi. Pod článkem najdete anketu.

Btw: článek vydávám už dnes, protože zítra budu zuřivě balit "kufr". Vím o sobě, že bych zapomněla polovinu věcí a navrch vlastní hlavu, kdybych ještě měla psát něco na blog. A navíc jsem chtěla, abyste to věděli dopředu a nečekali zítra žádnou recenzi. To jen kdyby někdo chtěl argumentovat tím, že se článek dá přednastavit.

Takže zatím sayonara a užívejte zbytek prázdnin!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama