Začátky u Postcrossingu

22. září 2015 v 14:18 | Mira |  Myšlenkové pochody
Ahojte!

Článek zveřejněný v úterý je tady celkem nezvyklostí, že? Smějící se Rozhodla jsem se využít volného času a seznámit vás se svým nově objeveným koníčkem.


Není tomu ani měsíc, co jsem kdesi v širých vodách internetu narazila na zmínku a jakémsi tajemném Postcrossingu. Hrozně mě to zaujalo, takže jsem trošku zapátrala. Pak jsem se zaregistrovala, nakoupila známky a pohlednice a už to jelo Smějící se

O co vlastně při Postcrossingu jde? Řečeno velmi zjednodušeně o posílání pohlednic. Vygenerujete si adresu dalšího náhodného člena Postcrossingu, který může žít kdekoliv na světě, a pošlete mu pohlednici. Pokud by někdo prahl po více informacích, nechť mrkne sem.

Teď už konkrétně ke mně.

Moje úplně první pohlednice cestovala do ruského Petrohradu za jistou Anyou. Byla nucena urazit 1 505 km, než 16. září 2015 našla svůj cíl.


Druhá pohlednice 21. září 2015 dorazila do Finska za slečnou jménem Venla po překonání 1 347 km. Nejlepší na tom je, že jsem si vážně přála posílat pohlednici právě do této země a Postcrossing mi přání splnil hned u druhého generování adresy Usmívající se

Tak a teď k pohlednicím, které jsem na oplátku obdržela já.

První z nich dorazila z Holandska. Urazila vzdálenost 745 km a zabralo jí to čtyři dny. Musím říct, že tato pohlednice se mi vážně moc líbí a připadá mi roztomilá Usmívající se Dorazila navíc ve fešné obálce. Poslala mi ji třináctiletá Fleur.


Druhá necestovala ze žádné dálky. Pohlednice je ze Svojšic u Kolína, tedy z ČR. Její cesta byla dlouhá 102 km. Vděčím za ni Pepovi.

Obě pohlednice se v mé schránce objevily dnes dopoledne.

Zaujal vás Postcrossing? Tak to klikněte sem a přidejte se taky! Mrkající

Btw: Jednou za čas se na blogu objeví další články týkající se Postcrossingu. Jen vždy počkám, než se mi nastřádá víc pohlednic.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zajímají vás další články na téma Postcrossing?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama