Pokémon Book Tag

13. října 2015 v 11:41 | Mira |  Myšlenkové pochody
Další tag! Smějící se Nějak mě to začalo bavit Smějící se Tento tag se mi hrozně líbí, protože jsem Pokémony jako malá milovala a dodnes mám doma několik jejich plyšových verzí. Našla jsem ho tady.1) Pikachu - Kniha, která vás šokovala.

Myslím, že nejsem jediná, kdo byl z téhle knihy mimo. 1984 je opravdu silný čtenářský zážitek, který šokuje nejen svou atmosférou a prostředím, ale i koncem. Sem se dokonale hodí.

2) Squirtle - Kniha, která vás rozplakala.

Jasná volba, která mě napadla okamžitě. Kvůli knize Hvězdy nám nepřály roní celosvětově slzy miliony lidí, proto asi není velkým překvapením, že jsem ji zvolila.

3) Meowth - Kniha, kterou už byste si znova nekoupili.

Ságu Stmívání jsem mívala ráda. Teď v ní vidím jedno velké klišé a považuju ji tak trochu za blbost. Zprvu jsem váhala mezi ní a Eragonem, ale u Eragona věřím, že mě nadchnou alespoň další díly.

4) Pidgey - Místo z knihy, kam byste si s chutí zaletěli.

Kdo čte moje recenze, tak ví, že jsem se několikrát u zeměplošských knih zmiňovala, že ten svět zbožňuju. Ani tady nebylo nad čím se rozmýšlet.

5) Charizard - Kniha, která vás tak naštvala, že byste ji nejraději zapálili.

Zapálit bych Zaklínače přímo nechtěla, ale naštval mě. Pořád jsem na něj slyšela/četla jen samou chválu, ale výsledek pro mě nic moc. Určitě je to kniha dobrá a já si chci přečíst další díly, jen jsem od ní čekala víc.

6) Jigglypuff - Vyber postavu, která je považována za slabou, ale ty si nemůžeš pomoci a miluješ ji.

Tady jsem si žádnou postavu dlouho nemohla vybrat, protože v knihách čtu spíš jen o silných postavách. Ale nakonec jsem se rozhodla. Auri z Kroniky královraha působí křehce a zranitelně, jenže ona taková určitě není. Nebo je, ale dokáže v sobě najít jistou sílu, když je potřeba. Zatím o ní moc nevím, autor je tajnůstkář, ale patří k mým oblíbeným postavám.

7) Garbodor- Kniha, u které jste vzhledem k obálce očekávali, že se vám nebude líbit, ale nakonec se vám zalíbila.

U Lesa rukou a zubů jsem vůbec netušila, co z této knihy nakonec vyleze. K mé nehynoucí radosti se z ní vyloupla epická knížka. Podle obálky bych ji tipovala na nějakou slaďárnu, ale ono ne.

8) Metapod- Jednoduchá a přesto efektivní kniha.

Kuchařka Stařenky Ottové je jednoduchá, ale zábavná kniha. Skvělý doplněk k zeměplošské sérii. Navíc vás třeba nějaký recept zaujme.

9) Togepi - rozšiřte lásku k Pokémonům označte další blogery, kteří by podle vás měli udělat tento tag.

Nikoho tagovat nebudu. Jsem si jistá, že kdyby někdo chtěl, tak něco sepíše Usmívající se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama