HP Challenge #12

12. listopadu 2015 v 23:53

12. Mrtvá postava, která ti nejvíc chybíJá:
A počítá se odpověď "všechny"? Ne? Fakt ne? Dobrá… Vážně mi chybí všechny, ale vyberu Remuse Lupina. Nejenže patří k mým oblíbeným postavám vůbec, ale jeho smrti je mi líto především proto, že měl novorozeného syna. Jeho syn bude mít podobný osud jako Harry. Nikdy nepozná pravou mateřskou lásku, nikdy nepozná pravou otcovskou pýchu na svého potomka. Nikdy s nimi nebude moct promluvit. Co z toho, že jeho rodiče zahynuli jako hrdinové? Pro něj by bylo určitě nejlepší, kdyby byli klidně obyčejní, průměrní kouzelníci, ale byli živí a s ním.


Denda:
Jasně, že Severus, oficiální oblíbenec Jinosvětí. Zmiňovala jsem se o něm už tolikrát, že to znovu nemá cenu. Přece všichni víme, že je to borec.


Mamka:
Z mamky taky dostat kloudnou odpověď… to je utrpení. Po náročném výběru vyhrává... Brumbál. Zhruba ze stejných důvodů, jako jsem uváděla já v oblíbeném profesorovi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bookeaterka Bookeaterka | Web | 7. prosince 2015 v 20:25 | Reagovat

U mě by vedli všichni Pobertové, samozřejmě kromě Červíčka, ten dostal, co mu patřilo. Ale Remus! Jak to mohla Rowlingová Teddymu udělat?? :-( A Sirius. Jako kdyby si toho Harry neprožil dost...
Neměla bych to tolik prožívát, ale těch mrtvých oblíbených postav je na mě prostě moc. :D

2 Mira Mira | Web | 10. prosince 2015 v 18:54 | Reagovat

[1]: Se Siriusem máš pravdu, taky jsem ho zvažovala, ale právě kvůli Teddymu jsem nakonec zvolila Remuse.
Z toho si nic nedělej, taky jsem každou smrt své oblíbené postavy těžce nesla :-D Dokonce i pár slziček ukáplo :-D A to nejen u Harryho Pottera, já jsem schopná oplakávat oblíbené postavy z kterékoliv knihy :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama