HP Challenge #2

2. listopadu 2015 v 2:11 | Mira

2. Nejméně oblíbená kniha sérieJá:
O nic lehčí než otázka z předchozího dne. Tady se rozhoduju mezi Ohnivým pohárem a Relikviemi smrti. Ohnivý pohár se mi nelíbí proto, že od tohoto dílu se všechno začne kazit a mé oblíbené postavy začnou umírat. Je to takový zlomový bod celé série. Relikvie nemám ráda, protože už se neodehrávají z větší části v Bradavicích, tudíž mi tam chybí to jejich úžasné prostředí a ostatní studenti. Umře v nich nejvíc postav a jsou celkově takové temné. Navíc je to poslední díl, což znamená, že po tolika letech prožitých s našimi milovanými hrdiny příběh zkrátka končí. Takže co je teda má odpověď? Sečteno podtrženo jsou to Relikvie smrti.


Denda:
Denda má jasno: nelíbí se jí Ohnivý pohár. I jí přijde, že od něj jde celý kouzelnický svět do kytek a nastává mu doba temna. Navíc ji ani moc neoslovil Turnaj tří kouzelníků, protože Harry zažil i zajímavější vzrůša. Jediným epickým bodem shledává návrat lorda Voldemorta.


Mamka:
Ta příbuzenská shoda je až udivující. I ona nemá ráda Relikvie smrti. Zdůvodnění? Prosté: Nečetla je ani je neviděla coby film.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama