HP Challenge #4

4. listopadu 2015 v 4:11 | Mira

4. Oblíbená záporná postavaJá:
Jelikož je tady i otázka "oblíbený smrtijed", tak si Bellatrix nechám do zásoby. Takže pak zbývá jen sám velký Voldemort. Je to fakticky záporák s velkým "Z". Úplně nejradši jsem ho měla v prvních dílech, protože to na mě působil ohromně tajemně a zlověstně. Člověk totiž nevěděl, v jaké podobě se zjeví příště a co za neplechu vymyslí. Když se v Ohnivém poháru vrátil, byl to pro mě velký "wow" moment. No a i když bylo jasné, že ho Harry stejně nakonec porazí, veškeré Voldemortovi souboje byly napínavé. Stejně jsem ale ráda, že dobro vyhrálo Smějící se


Denda:
Denda se mnou drží i tentokrát. I ona si okamžitě vzpomněla na našeho skvělého Voldyho. Harry Potter je pro Dendu srdcová záležitost. A co by byla tato série bez Voldemorta? On k ní jednoduše patří. Navíc je to silný, vytrvalý a vychytralý soupeř pro našeho hlavního hrdinu, který záporákům ostudu nedělá.


Mamka:
Dlouhé peroxidové vlasy. Arogantní chování. Čistá krev. Kdopak to může být? Á, že by Lucius Malfoy? Mamce připadá, že má jisté osobní kouzlo. A hrozně jí prý připomíná elfa z Pána prstenů/Hobita. Že by nějaký Thranduilův vzdálený příbuzný?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama