HP Challenge #5

5. listopadu 2015 v 5:11 | Mira

5. Nejsmutnější momentJá:
Na tohle se ptáte člověka, co brečel u všech smutných momentů? Vždyť mě rozbrečela i smrt Hedviky! No ale fajn. Pro mě bylo nejsmutnější, když si Harry prohlížel Severusovy vzpomínky a došlo mu, že celou dobu byl jeho nenáviděný profesor dobrý. Pro mě to bylo také velké překvapení. Víc to rozpitvávat nebudu, protože o Snapeovi jsem se rozepisovala v Oblíbené postavě.


Denda:
Smrt Severuse a následné odhalení jeho pravé osobnosti. Btw taky se vám zdá, že na tomto blogu je Sevík nějak populární? Smějící se No zpátky k tématu. Vážně mám opakovat svoje proslovy o Snapeově hrdinství? To po mně nechtějte. Mrkněte na Oblíbenou postavu, tam jsem to pořádně rozepsala.


Mamka:
Tak tady mamka váhá mezi smrtí Siriuse a Brumbála. Oba byli obdivuhodní muži a oba Harrymu nahrazovali rodinu. Nakonec se rozhodla pro Brumbála. Jeho smrt totiž neměla dopad jen na Harryho, ale i na celý kouzelnický svět. Brumbál byl hlavním důvodem, proč se Voldemort držel zpátky. Navíc ve filmu Brumbálova vražda byla opravdu dramatická. Vždyť to znáte, ne?
"Severusi, prosím…"
"Avada Kedavra!" Žuch dolů z astronomické věže. Navíc bylo hrozně smutné i to, jak se kolem mrtvého ředitele shromáždili profesoři i studenti, brečeli a svítili hůlkami, zatímco nad nimi zlovolně viselo znamení zla.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama