Knihomolův koláč Book Tag

11. ledna 2016 v 19:11 | Mira |  Myšlenkové pochody
To je hrozný, jak po nás ve škole nic moc nechtějí Smějící se Nemám pak co dělat a to mě znervózňuje, protože jsem zvyklá na tunu domácích úkolů Smějící se Tak abych se nějak zabavila, sepsala jsem jeden tag. Už bohužel nevím, odkud jsem ho vyhrabala, ale to není zas tak důležité.1) Mouka - Která knížka byla ze začátku pomalá, ale pořádně se ke konci rozjela?
Pomalá, ke konci s rozjezdem? Tohle můžu říct o spoustě knih. Pokud budu vybírat z těch, co jsem četla v poslední době, tak to bude druhý díl Serafíny, Dračí posel. Tam se téměř celou knihu nic nedělo, až ke konci nám autorka dala k dispozici nějakou tu akci, i když jak jsem psala v recenzi, tak se to moc nepovedlo (alespoň podle mého mínění).

2) Máslo - Která knížka byla opravdu "bohatá" a měla skvělou zápletku?
Opět volím knihu z poslední doby: Strach moudrého muže. Bohatší knihu jsem už dlouho nečetla. Příběh je pestrý, postavy propracované… prostě literární lahůdka.

3) Vajíčka - U které knížky sis myslela, že bude hrozná, ale mile tě překvapila?
Najít Sky. Bála jsem se jí hlavně proto, že já nejsem fanynka slaďáren. Každopádně byl to dárek, takže jsem ji přečíst chtěla už z principu. No a nakonec to bylo fajn. Sice žádná extra třída, ale bavilo mě to. Jen překlad je hrůza hrůzoucí Smějící se

4) Cukr- Sladká knížka?
Tady mě okamžitě napadla kniha Eleanor a Park. Sice to není úplně klasická romantika, ale sladké to je.

5) Náplň - Která knížka pokrývá všechny prvky, které na knížce miluješ? (smutná část, vtipná část, akční momenty apod.)
Skleněný trůn. V knihovničce mi padl do oka. Jak by taky ne, když jeho bílá obálka mezi převažujícími tmavými přímo bije do očí. Četla jsem hodně recenzí, kde si lidé stěžovali, že je tato kniha nudná a bla bla bla, ale já ji mám i tak ráda. Především je to jedna z mála knih, kde hlavní hrdinka není pitomá husička (i když upřímně na nejlepší vražedkyni má Celaena taky svoje chybky) a celkově mi kniha přijde vyvážená.

6) Zdobení - Série nebo knížka po které sáhneš vždycky, když chceš trochu rozveselit/povzbudit.
Asi jsem divná, ale já si vždycky vezmu Trnového prince nebo Trnového krále Smějící se Temná fantasy, proč ne, Miro.

7) Třešnička na dortu - Tvá nejoblíbenější knížka tohoto roku (zatím).
Popravdě v tomto roce moc přečteno nemám Smějící se Ale zatím boduje Pistolník od Stephena Kinga. Jednak proto, že je od Kinga (můj nejoblíbenější spisovatel), takže je napsaný opravdu na úrovni. Za další proto, že jsem si ho chtěla přečíst snad věčnost a taky má opravdu zajímavou atmosféru a celkově je to taková tajemná kniha.

Tak, koláč hotov. Třikrát sláva mému kuchařskému umění! Smějící se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama