Tohle není kniha #0

27. ledna 2016 v 19:11 | Mira |  Myšlenkové pochody
Ahojte!

Tak je tady první článek na téma Tohle není kniha. Jak jsem už myslím psala, bude teď vycházet ve středu místo DSS, které si potřebuju předepsat. Je možné, že občas mi foťák zkreslil barvy a že jsou fotky někdy mázlé. Nevím, čím to je, ale poslední dobou se mi v jednom kuse třepou ruce Smějící se Asi nervozita ze zítřejšího vysvědčení Smějící se


Předpokládám, že nemusím vysvětlovat, co Tohle není kniha je. Jedná se o mladší sestřičku úspěšného Destrukčního deníku. Jediné, co musíte udělat, je vystavit ji svým umělecko-destrukčním sklonům. Spousta lidí říká, že tahle kniha je dětinská a především, že je hloupé za ni utrácet peníze, když má být "zničena". Já si to nemyslím. Tohle není kniha mě dokáže skvěle zabavit a pokaždé se u ní odreaguju a pobavím. A především jsem vždycky spokojená, jakmile dokončím nějaký úkol a můžu se poplácat po rameni se slovy "Jsi prostě dobrá." Smějící se

Moje tohle není kniha vypadá aktuálně takto:


V papírnictví mi padl do oka tenhle papír s motivem oblohy a mráčků a já si řekla, že bude určitě vypadat hezky. Sice jsem zevnějšek knihy upravovat nemusela, ale když už se na ní mám vyřádit, tak to vezmu se vším všudy. Jednorožce jsem si tam nalepila proto, že tahle stvoření úplně miluju.

Stejně je na tom zadní strana knihy. Akorát hřbet jsem nechala originální.


Už na předchozí fotce jde vidět, že moje kniha (budu ji nazývat knihou, ačkoliv přímo v názvu to autorka popírá Smějící se) je poněkud… vypouklá. Nedá se zavřít. Důvodem jsou předměty, které jsem do ní už stihla vlepit.


Když knihu otevřete, na první stránce na vás bafne tahle barevná šílenost.


Nápad pro využití laků na nehty mi vnuknul palec, který byl původně jako celá stránka šedý. Říkala jsem si, že ten nehet přímo škemrá o nalakování. No, trošku jsem se do toho ponořila a vzniklo tohle. V knize se nacházel jeden úkol s kartičkami, které obsahovaly další podúkoly. Jednu z nich mám vlepenou v levém horním rohu. Stojí na ní: Vytvořte dodatek k Tohle není kniha. Já to pojala tak, že k některým stránkám vytvářím vlastní dodatkové úkoly. Zatím mám tohle Šílené nehtové studio a ještě Pekelnou výzvu, kterou uvidíte někdy příště. Ta černá čmáranice vpravo dole je mé příjmení, které jsem takto znetvořila v malování. Nemusíte o mě hned vědět všechno Smějící se

Další strana je vylepšená mým oblíbeným citátem od Stephena Kinga Tak jdi. Jsou jiné světy než tento. (konkrétně z knihy Pistolník). Modrý rámeček byl součástí knihy, ale měl být použit k vylepšení nějaké stránky.


Hned naproti je další citát I live in a world of fantasy so keep your reality away from me!. K jeho napsání jsem použila černou fixu a zase laky na nehty. Na těch jsem začala ujíždět. Není to vidět, ale všechna písmenka se krásně třpytí.


Teď přeskočíme úplně do zadu. Poslední strana je popsána citátem It has been said that something as small as the flutter of a butterfly´s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world - Chaos Theory. K podtržení jsem zneužila další lak na nehty. A jak vidíte, všude kolem jsem nalepila motýlky.


Jsem docela ujetá na citáty. Takže tady je další Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá, a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá. - H. P. Lovecraft. Ať jsem fotila, jak jsem fotila, citát si uchovával tajemnou auru a zůstával nečitelný. Černý podklad je zvolen kvůli dalšími dílčímu úkolu Vybarvěte jednu stránku celou černě. Klasika - lak na nehty.


Tak, řekla bych, že pro dnešek je toho víc než dost. Příště už vám ukážu nějaké ty úkoly. Ostatně proto jsem také tento článek očíslovala jako nultý - je to jen takový nástřel.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama