HP Challenge #20

22. února 2016 v 18:35 | Mira
Po dlouhé době jsem si vzpomněla, že tato challenge stále čeká na dokončení Smějící se

Btw omlouvám se, že včera nevyšla recenze, ale měli jsme doma nějaké potíže s internetem.


20. Nejzábavnější moment

Já:
Přijde mi, že v knihách zase tolik vtipných momentů není. Nebo se mi alespoň žádný nezapsal do paměti. Naopak ve filmu jsou jich mraky. V této kategorii jsou mými oblíbenými zábavné momenty se Severusem, například když terorizuje Harryho s Ronem třeba ve čtvrtém díle, kdy se domlouvají ohledně partnerky na ples nebo když Snape pleskne Rona po hlavě po inspekci Umbridgeové. A samozřejmě spolehlivou zásobárnou srandiček jsou Fred s Georgem.


Denda:
Denda taky uznává, že v knihách se nic moc nenajde. Souhlasí, že se Severusem Snapem je někdy vážně sranda a že dvojčata Weasleyovic jsou vtipálci. Dodává, že jí přišla vtipná scéna, kdy se Harry a Cho Changová poprvé políbili a Harry to následně popsal tak, že ta pusa byla taková mokrá (když tak je to ve filmu Harry Potter a Fénixův řád, nejsem si jistá, jestli je to také v knize).


Mamka:
Moje mamka se dlouho nemohla rozhodnout, protože v Harry Potterovi je vážně mnoho vtipných momentů. V podstatě souhlasí se mnou a Dendou. Ještě k tomu dodává, že hodně zábavný je v některých okamžicích i Ron. Například, když s Harrym ve druhém díle navštívili pavouky v Zapovězeném lese, nebo když ve třetím díle čelil bubákovi v pavoučí podobě. A také některé okamžiky se Zlatoslavem Lockhartem stály za to. Opět se to týká spíše filmů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama