Jinosvětí slaví první rok

6. února 2016 v 8:35 | Mira |  Novinky
Dneska je pro mě významný den. Přesně před rokem jsem si založila tento blog a publikovala zde první článek.


Vím, že jeden rok není nějaká závratná doba, ale i tak mě těší, že jsem u blogování vydržela. Víte, mě nadchne spousta věcí, ale jen málo z nich mě baví delší dobu. Většinou moje nadšení opadne v řádu měsíců. Vlastně mě nepřešla záliba pouze ve psaní povídek a blogování.

I když jak nad tím uvažuju, tak mě nepřešla záliba pouze v Jinosvětí, protože před ním jsem měla ještě dva blogy a ani jeden z nich neměl dlouhé trvání. Oba jsme si založily s jednou kamarádkou.
Na prvním jsme moc aktivní nebyly. Popravdě jsem tam přidala jednu povídku, s kamarádkou jsme sepsaly několik informačních článků, kde jsme naslibovaly velké věci, a skutek utek. Myslím, že to bylo v roce 2013.
Druhý možná znáte, pokud sem chodíte od úplného začátku blogu. Jmenoval se U pocestného kamene a fungoval na stejném principu jako Jinosvětí, tzn. recenze a povídky. Blog byl aktivní od října 2014 do února 2015.
No, a pak jsem skončila tady. Doufám, že tohle je opravdu má poslední blogová zastávka a že mi Jinosvětí vydrží ještě nějaký ten rok.

Právě díky tomuto blogu jsem začala více číst, více se zajímat o psaní a více dávat pozor v hodinách češtiny :D Jsem ráda, že jsem překonala svou stydlivost a fakt si před rokem Jinosvětí založila.

Tímto bych chtěla Jinosvětí popřát dlouhou existenci a zároveň poděkovat všem, kteří komentovali moje články, hlasovali v anketách a nebo sem alespoň zavítali. Mám radost z každého návštěvníka, protože vím, že to, co sem píšu, někoho zajímá.

Přemýšlela jsem, co s blogem na narozeniny provést. Na změnu designu jsem moc líná a upřímně zase takový umělec nejsem. Přišlo mi zbytečné provádět tu nějaké velké změny, když jsou to pouze první narozeniny. Tak jsem se rozhodla sepsat povídku. A ne jen tak obyčejnou. Sepsala jsem interaktivní povídku.

Jistě to všichni znáte - princip interaktivní povídky spočívá v tom, že čtenář má možnost ovlivňovat děj. Většinou tak, že autor dá na konec kapitoly výběr z možností a čtenáři pak hlasují, která možnost se jim nejvíc líbí. Já jsem to pojala trochu jinak a stvořila jsem takovou "klikačku". Asi to nebudu zbytečně okecávat, interaktivní povídka je tady:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama