Tohle není kniha #1

3. února 2016 v 18:21 | Mira |  Myšlenkové pochody
Konečně přišly na řadu nějaké ty úkoly z Tohle není kniha. Neplním je popořadě, vybírám si podle chuti.


Mým úplně prvním splněným úkolem byl Zákaz vstupu nepovolaným osobám, jehož znění je: Udělejte s touto stránkou něco, aby ji ostatní rádi přeskočili. Dopadlo to takhle:


Nejprve jsem ji chtěla pokreslit nějakými příšerkami (zombie, mumie, upíři a podobná havěť), ale jsem se zamyslela nad tím, co by odradilo mě. Matika. Zaručeně matika. Tak jsem vzala své sešity z předchozích let a vystřihla jsem si nějaké ty příklady. Ovšem abych si připomněla, že i v matice jsem zažívala šťastné chvíle, přilepila jsem si tam i krásnou dvojku ze zkoušení. Ta je, myslím, ještě z prváku.


Nechtěla jsem mít obě stránky polepené jen příklady. Tak jsem sáhla po dalším mém neoblíbeném předmětu. Chemii. Ta by mi tolik nevadila, kdybychom na ni neměli tak úděsnou učitelku. Proto také rýmovačka.

Ta mrcha chemie
ta mě jednou zabije
Efka mi do krku
HCl nalije

Naše úča se jmenuje Eva, proto ta zkomolenina Efka. Hodně z nás jí tak říká. Btw vím, že "f" není gramaticky správně Smějící se Jak si můžete dál všimnout, polepila jsem tuto stránku samolepkami. Berušky v dolném levém rohu například dohromady dávají nápis "Pozor".


Jako druhý úkol jsem splnila Studánku přání. Úkol: 1. Napište, co si přejete 2. Přilepte sem peníze izolepou.
Svá přání jsem napsala velice slabě tužkou přímo do studánky, takže nejsou vidět. Protože moje Tohle není kniha putuje často k jiným lidem nechtěla jsem, aby si to někdo četl. Nemusí každý vědět, co bych si přála. Dohromady je ve studánce 13 Kč. Třináctka je totiž mé oblíbené číslo. Kolem jsou opět všelijaké samolepky, bez těch by to nešlo.


Úkol Potíž, který spočívá v tom, že jsem měla týden Tohle není kniha všude nosit s sebou a to ještě ke všemu tak, aby byla dobře vidět, se mi moc plnit nechtělo. Takže jsem to vyřešila fikaně.


Ten velký modrý kruh mi připomínal planetu. Takže mě okamžitě napadlo, že by to chtělo mimozemšťana.


K mimozemšťanovi jsem si napsala krátké povídání:

Na protější stránce se nachází portrét malého zeleného mužíčka jménem Hampffgrph. Pochází ze vzdálené galaxie s názvem Za sedmero hvězdami. Název jeho domovské planety v zelenomužíčtině je pro druh Homo sapiens sapiens nevyslovitelný a na překlad si netroufám.
A proč Hampffgrpha mám tady? Odpověď je jednoduchá. Hampffgrph byl natolik hodný, že tento úkol splnil za mě, když se nacházel na Zemi za účelem dovolené.
Vřelé díky, Hampffgrphe!
PS: Zase někdy přileť! :)

A úkol je splněn.


A to je pro dnešek vše. Zase za týden Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama