Literární deníček #1

10. dubna 2016 v 20:43 | Mira |  Myšlenkové pochody
No, tak jsem se teda rozhodla rozjet i tohle. Myslím, že by mě to mělo donutit psát pravidelně (to je spíš mé zbožné přání), když svoje pokroky budu veřejně "vystavovat." Asi všichni víme, o co jde, ale čistě pro jistotu malé vysvětlení:


V Literárním deníčku se vždy rozepíšu, co jsem který den psala, kolik znaků se mi podařilo vypotit, jak dlouho jsem u povídky seděla a připojím i nějaké poznámky.

Pochybuju, že by to někoho bavilo číst, ale dělám to především pro sebe. Jako motivaci a zároveň budu mít vše pěkně shrnuté.

Nebudu to psát stylem pondělí až neděle, ale neděle až sobota. Protože třeba dneska ke psaní ještě sednu, takže by bylo zbytečné sem tuto neděli členit.

Neděle 3. dubna 2016

Poznámka: První zápis a hned musí vyjít najevo, jaký jsem flákač Smějící se Popravdě tuhle neděli jsem se nevěnovala svým rozepsaným příběhům, ale Half-minute Horrors, což je challenge, o které tady určitě uslyšíte v brzké době.

Pondělí 4. dubna 2016

Pracovala jsem na: Dědictví
Čas: 15 minut
Rozsah: 553 znaků
Poznámka: Dědictví je příběh, který jsem zatím na tomto blogu nepublikovala. Chtěla jsem, ale řekla jsem si, že si ho schovám. Je na řadě po Dum spiro, spero.

Úterý 5. dubna 2016

Pracovala jsem na: Dědictví
Čas: 10 minut
Rozsah: 667 znaků
Poznámka: Dostala jsem se do části, která mi zkrátka napsat nešla. A než bych ze sebe násilím sypala nějaké bláboly, raději jsem to utnula. Občas je psaní příběhů vážně o nervy.

Středa 6. dubna 2016

Pracovala jsem na: Dědictví
Čas: 10 minut
Rozsah: 833 znaků
Poznámka: Jo, to jsem se musela učit děják! Smějící se Druhá světová válka je sice zajímavé téma, ale učte se o ní dvacet A4...

Čtvrtek 7. dubna 2016

Poznámka: Moc učení... Nervová soustava už mi lezla na mozek.

Pátek 8. dubna 2016

Pracovala jsem na: Dum spiro, spero
Čas: 12 minut
Rozsah: 1 355 znaků
Poznámka: Konečně taky DSS, že? Smějící se U tohoto příběhu jsem měla menší blok při jedné pasáži s Delou a Gideonem. No, nějak jsem to nakonec napsala, ale stejně se mi to příliš nelíbí, ovšem nic lepšího nejsem schopná stvořit. Vlastně mi přijde, že jsem se do jejich vztahu až moc zamotala. Zatím to tak nechám a možná až to budu jednou celé opravovat, nějak to pozměním.
Jinak jsem toho v pátek moc nenapsala, protože vyšel další díl The 100, mého oblíbeného seriálu, a dokoukávala jsem první sérii Shadowhunters. Na obojí napíšu recenzi. Přemýšlím, že rozkoukám The Magicians. Tento seriál je také natočený dle knižních předloh, takže by mohl být parádní.

Sobota 9. dubna 2016

Poznámka: No, sobota se nesla v duchu nic nedělání a sledování seriálů Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama