Literární deníček #2

17. dubna 2016 v 20:30 | Mira |  Myšlenkové pochody
Tak, druhý článek dnešního večera. Opět se můžete mrknout, na čem jsem přes týden pracovala.


Neděle 10. dubna 2016

Pracovala jsem na: Dum spiro, spero
Čas: 10 minut
Rozsah: 1031 znaků
Poznámka: Od psaní mě odtáhl seriál The Walking Dead, který úplně žeru. Právě on mě kdysi nastartoval ke psaní Dum spiro, spero.

Pondělí 11. dubna 2016

Pracovala jsem na: Dědictví
Čas: 20 minut
Rozsah: 3 676 znaků
Poznámka: Úterý byl klidný den, žádné písemky, žádné zkoušení, takže jsem si mohla dovolit zasednout k počítači a dopřát si chvilku ničím nerušeného psaní.

Úterý 12. dubna 2016

Poznámka: Do semináře mediální výchovy jsem musela dopsat knižní recenzi. Možná si říkáte, že pro někoho, kdo má blog, kam každý týden píše právě knižní recenze, to mohla být pohodička. Nebyla. Vždycky jsem strašně nervózní, když mám nějaký svůj výtvor předhodit před kritické oko naší paní učitelky, takže všechno píšu hrozně dlouho a milionkrát to upravuju.

Středa 13. dubna 2016

Pracovala jsem na: Dum spiro, spero
Čas: 10 minut
Rozsah: 489 znaků
Poznámka: DSS mi nějak nejde. Asi tvůrčí knize nebo podobné svinstvo. Mám před sebou důležitý a jaksi taksi zlomový okamžik a psaní něčeho takového je vždycky ošemetná věc.

Čtvrtek 14. dubna 2016

Pracovala jsem na: Dědictví
Čas: 30 minut
Rozsah: 9 121 znaků
Poznámka: Tak tady jsem ale zaválela! Smějící se Psaní fantasy mi vážně chybí, když se věnuju hlavně DSS.

Pátek 15. dubna 2016

Poznámka: Na psaní vážně nebyl čas. Po x letech jsem byla venku s jednou kamarádkou a vrátila jsem se až hoodně pozdě večer, kdy jsem jen padla do postele, protože na nic jiného mi nezbývala energie.

Sobota 16. dubna 2016

Poznámka: Jako vzorný studentík jsem pracovala na prezentaci do školy. Řeknu vám, že dělat prezentaci do němčiny je zlo. Do angliny jsem měla prezentaci už mnohokrát, ale do němčiny nikdy. Výzva! Smějící se Alespoň ji mám na úžasné téma: Terry Pratchett. Kdybych měla zase zpracovávat něco, co mě nebaví, kleplo by mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama