Malá dávka informací

9. dubna 2016 v 21:26 | Mira |  Novinky
Ahojte! Smějící se

Přijde mi, že tady dlouho nebyl vyloženě informační článek. Pořád jen samé recenze a povídky. Sice na recenzích a povídkách není nic špatného vzhledem k tomu, že tento blog je právě o nich, ale… no, to je fuk. Zkrátka mám pár věciček, které chci oznámit.Takže vzhůru na věc! Smějící se Myslím, že celkově tento blog chce malinko oživit. Aspoň na nějaký čas. Nechci se pořád držet stejného schématu neděle - recenze, středa - povídka, pátek - recenze. Nejenom že nedělní recenze někdy nestíhám napsat a nebo nestíhám přečíst knihu, ale možná už to může někoho nudit. Rozhodla jsem se, že nedělní knižní recenze zruším. To ovšem neznamená, že neděle bud dalším mrtvým dnem, kdy nic nevyjde. Naopak.
Neděli zasvětím právě různým "kecacím článkům", challengím, tagům a podobným blbůstkám nebo také seriálovým recenzím (čučení na seriály se poslední dobou věnuju pomalu víc než četbě). Taky v tento den bude vycházet Postcrossing a přemýšlím, že se zase vrhnu na Tohle není kniha.

Uvažovala jsem i nad tím, že si začnu vést literární deníček. Znáte to - každý den v týdnu si zapisujete, co jste psali, jak dlouho, kolik znaků… Shrnutí každého týdne by právě vycházelo také v neděli.

Pokud nebudu líná a dokopu se ke zveřejňování takhle různorodých věcí, tak by to mohlo být snad i zajímavé.

Hm, to je asi tak všechno. Děkuju za čas strávený čtením tohoto menšího informačního článečku.

Zítra teda očekávejte nějaký mix všeho možného.

Zatím se mějte Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama