TMI Tag #1

17. dubna 2016 v 20:11 | Mira |  Myšlenkové pochody
Čaute! Smějící se
Tak teda druhé kolo nového uspořádání blogu. Tento Too Much Information Tag jsem našla tady. Je opravdu dlouhý a já bych vás nerada zahltila tunami textu o sobě, proto jsem se rozhodla ho rozdělit. Na sedm částí obsahujících vždy sedm otázek, na které odpovím podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
Dneska ještě vyjde Harry Potter Challenge, kterou jsme s mými spolupachatelkami dotáhly (snad po sto letech) do zdárného konce.


1) Co máš právě na sobě?
Harry Potter pyžamo Smějící se Přivezla jsem si ho z Frankfurtu, takže se k němu vážou hezké vzpomínky, je úžasně pohodlné, hezké a navíc je to Harry Potter! Smějící se


2) Jsi zamilovaná?
Jsem u druhé otázky a už je tak osobní? Smějící se Normálně se začnu červenat Smějící se
Naprosto jsem si zamilovala postavu Honorouse Jorga Ancratha z Roztříštěné říše, ovšem tady moje "zamilovanost" začíná i končí. Možná jsem to neměla psát, takhle budu vypadat jako nějaká ubožačka ztracená ve světě knižní fantazie, která dlabe na realitu Smějící se
No zkrátka jsem zatím nenašla nikoho tak úžasného, aby si mě zasloužil… Smějící se Smějící se Neberte mě vážně, prosím Smějící se Respektive berte vážně jen to, že prostě zamilovaná nejsem.


3) Zažila jsi někdy už příšerný rozchod?
Heh, já? Smějící se Naštěstí ne a doufám, že ani nezažiju.

4) Kolik měříš?
Se svými 160 centimetry si připadám jako trpaslík. Pořád čekám na nějaký růstový spurt, ale on jaksi nepřichází a zřejmě už ani nepřijde. Malou výšku máme v rodině. Je to pěkně nefér, všichni moji kamarádi a kamarádky jsou oproti mně totiž obři.5) Kolik vážíš?
Dámě se taková otázka zásadně nepokládá. Je to neslušné Smějící se Řekla bych, že s váhou na tom nejsem nějak extrémně zle, i když asi jako každá žena se svou váhou úplně spokojená nejsem. Řekněme, že mám postavu, která by se dala lidově definovat asi jako "krev a mlíko". Každoročně si dávám novoroční předsevzetí zhubnout, ale stále to nějak vázne Smějící se

6) Máš nějaké tetování?
Ano! Smějící se V pátek 1.4. 2016 jsem si konečně nechala udělat svou první kérku. Proč píšu konečně? Protože jsem o tetování uvažovala snad od šestnácti let a pořád jsem se nějak neměla k činu. Až teda v poslední době jsem se dokopala k aktivitě.
Jak můžete vidět, nechala jsem si na sebe "načmárat" citát od mého milovaného Stephena Kinga "Tak jdi. Jsou jiné světy než tento." z knihy Pistolník, série Temná věž. A kdyby to někdo z fotky nepoznal, tak ho mám kousek pod zápěstím pravé ruky.
Fotka je z doby, kdy tetování bylo ještě čerstvé, měla jsem ho snad hoďku a kousek, proto je tak zarudlé. Teď už je téměř zahojené.
Možná by někoho také zajímalo, jestli celá procedura bolela a jak dlouho trvala. Můžu říct, že jsem se toho hrozně bála, protože jsem slyšela, že na tohle místo tetování dost bolí, což dá rozum, když je tam kůže tenká a jemná. Nakonec to byla naprostá pohodička. Jasně, že někdy to zabolelo, ale čekala jsem to mnohem, mnohem a ještě jednou mnohem horší. A trvalo to zhruba hodinku a kousek.7) Nějaký piercing?
Nemám. Piercing bych ani nechtěla.

Tak, tímto dneska skončíme. Snad jste se o mně dozvěděli něco zajímavého a já se s tím nepsala zbytečně Smějící se


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama