TMI Tag #2

24. dubna 2016 v 21:37 |  Myšlenkové pochody
Další várka informací o mé osobě Smějící se


8) OTP - one true pairing (seriálová/knižní dvojice)?
Malec (Nástroje smrti), Destiel (Supernatural) a Drarry (HP pairing) Smějící se Aneb ať žije slash Smějící se No, pokud bych měla zmínit nějaké normální, tak mám ráda všechny čtyři páry z Měsíčních kronik.


9) Oblíbené seriály?
Poslední dobou totálně ujíždím na The 100, Shadowhunters a The Magicians. Filmy podle knížek jsou ve většině případů totálně na nic, ale seriály podle knížek, to je úplně jiná liga. Tato tři seriálová zpracování jsou naprosto epická.
Jinak mám hrozně ráda i The Walking Dead. Zombie, to je moje parketa Smějící se A odjakživa mám ráda Simpsonovi a Přátelé. Mezi moje oblíbené seriály patří také Jmenuju se Earl, Plný dům, Ženatý se závazky, Chůva k pohledání, Hvězdná brána a Krok za krokem.


10) Oblíbená kapela?
Nemám, nemám. Každou chvíli se mi líbí něco jiného. Ale tak nějak mě drží Skillet, Green Day a Linkin Park. Nedávno jsem objevila Starset a pár písniček od nich je naprosto božích.

11) Co ti chybí?
Momentálně asi nejvíc znalosti matematiky a fyziky. Tyhle předměty snad vymyslel sám Satan.


12) Oblíbená píseň
Pfuu. U mě se to hrozně často mění. Vždycky jsem zažraná do nějaké písničky jen chvíli, pak ji vystřídá jiná. Ale aktuálně mám ráda songy Every Little Thing She does is Magic, Carnivore, It Has Begun, Best Day Of My Life, Castle of Glass a Centuries.


13) Kolik ti je?
Jsem velká holka, 18 (narozky mám 21.7., kdy mi bude devatenáct) Smějící se A kdyby někoho zajímalo, jestli si připadám dospěle, když věkově dospělákem jsem, pak odpověď zní ne.

14) Znamení zvěrokruhu?
Ráček. Aneb to krásné znamení, jehož symbol vypadá jako 69, což u lidí podobného ražení jako mám já - tedy milovníků dvojsmyslů a různých perverzních narážek - může vyvolávat potutelný úsměv Smějící seKonec! Smějící se Sedm částí zase příští týden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama