A je hotovo!!!

19. května 2016 v 22:08 | Mira |  Novinky
Za zvuku imaginárních fanfár přináším veledůležitou a neočekávanou novinu! Dnes v 21:50 jsem dopsala svůj příběh Dum spiro, spero! Tadááá! Smějící se
Jsem v natolik euforické náladě, že jsem tuto novinku zkrátka musela hodit na blog, takže buďte prosím shovívaví a berte tento článeček s rezervou.


Ono když u něčeho strávíte, ač s přestávkami, dva roky, tak není divu, že při dokončení máte tak bouřlivé pocity. Tak nějak nemůžu uvěřit, že příběh, u kterého jsem strávila takovou dobu, je najednou dokončený. Asi budu brečet… Smějící se

Každopádně tím má práce s DSS nekončí. Nechám ho chvíli uležet a pak se vrhnu na různé opravy a úpravy, protože mi je jasné, že má v sobě tunu chyb, které jsem přehlédla. Navíc některé věci se mi zpětně nelíbí a ráda bych je pozměnila. Pak taky hodlám načmárat nějaké amatérské ilustrace (štěstí, že jsem takový umělec (nejsem)) a milé Dum spiro, spero dát do PDFka a hodit to někam, kde byste si to v případě zájmu mohli stáhnout pěkně v celistvém a vyšperkovaném balení.

A i když se to možná nebude čtenářům DSS líbit, dopředu varuju, že jsem konec ponechala otevřený. Mám v plánu napsat pokračování. V budoucnu. Teď mám rozepsané i jiné příběhy (Dědictví), kterým bych se ráda věnovala.

Jo a tady máte nějaké technické informace screenshotnuté přímo z wordu.Takže tak. Páni, já dneska neusnu! Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama