TMI Tag #3

1. května 2016 v 21:07 | Mira |  Myšlenkové pochody
Doufám, že už vás tento tag nenudí Smějící se Pokud ano, pak vás (ne)uklidním tím, že už zbývají "pouhé" čtyři části Smějící se15) Vlastnost, kterou by měl mít tvůj potenciální přítel?
Hm vzhledem k mé povaze by měl mít opravdu velký smysl pro humor, měl by být tak akorát inteligentní, měl by být intelektuálně založený, přiměřeně komunikativní a dál nevím Smějící se Zase nechci vypadat příliš náročně a vybíravě Smějící se

16) Oblíbený citát nebo hláška?
Go then, there are other worlds than these. - Stephen King (česky Tak jdi. Jsou jiné světy než tento. - moje tetování, jak víte)
Books are a uniquely portable magic. - Stephen King (setkáváte se s ním při každém zobrazení blogu)
In his house at R´lyeh dead Cthulhu waits dreaming. - H. P. Lovecraft
Dum spiro, spero (název jednoho z mých příběhů, jééj Smějící se )
Per Aspera ad Astra - přes překážky ke hvězdám

17) Oblíbený herec/herečka?
Jim Carrey a Johnny Depp. Tihle dva jsou naprosto úžasní. Především obdivuju Johnnyho za to, jak se dokáže vžít do jakékoliv role. Oba mají naprosto skvělou mimiku a gesta.

18) Oblíbená barva?
Hlavně modrá. Pak černá a šedá.

19) Jak nahlas máš ráda puštěné písničky?
Jedině na plný pecky! Smějící se

20) Co děláš, když jsi smutná?
Většinou si zalezu do pokoje a koukám na filmy nebo si vezmu nějakou knížku na rozptýlení. Někdy poslouchám písničky a jen tak bezduše ležím. Záleží na míře smutku.

21) Jak dlouho se sprchuješ?
Hrozně dlouho Smějící seJsem vodní živel a horká sprcha ze mě smyje stres a trápení. Vydržím se "čvachtat" snad věčnost.


Dneska mám trochu naspěch, protože se mám ještě učit do fyziky a dělat si úkol do angliny, proto tentokrát vynechám obrázky ve víře, že to bez nich přežijete Smějící se Ještě ale sepíšu Literární deníček.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama