TMI Tag #6

22. května 2016 v 21:23 |  Myšlenkové pochody
Zítra odjíždím na tři dny do Západnách Čech a víte co je nejhorší? Ne, balení věcí to není. Referát! Náš učitel trpí na referáty asi nějakou úchylkou, protože nám je dává, ať jedeme kam jedeme. Říkala jsem si, že tento rok nám zeměpisný referát nehrozí, když referát nemáme, ale ouha - referáry nám rozdal i tak Nerozhodný Smějící se Naštěstí jsem se při psaní TMI tagu dost odreagovala a můžu směle pokračovat dál v sepisování nudného referátu Smějící se Btw sice budu pryč až do středy, ale DSS jsem přednastavila (Seš borec, Miro!!! Smějící se)


36) Oblíbené jídlo?
Pizza! :3 A cheesecake! :3 A zmrzlina! :3 A nesmím zapomenout na čokoládu! :3 Asi bych se měla naladit na zdravější notu…


37) Které místo chceš navštívit?
Hawai! Smějící se A taky nějaké pořádně strašidelné.

38) Poslední místo, které jsi navštívila?
Asi Frankfurt. Pak jsme měli ještě pár exkurzí se školou, ale ty byly vesměs v blízkosti mé rodné kotliny, takže je nepočítám. Frankfurt byl posledním mým větším výletem.

39) Máš "crush"?
A kdo nemá? Smějící se

40) Kdy jsi naposled někoho políbila?
Ehmm… no… to už je nějaký ten pátek zpátky… ach ta děravá paměť…

41) Koho jsi naposledy urazila?
Myslím, že doopravdy jsem nikoho neurazila hodně, hodně dlouho. Ale občas se s kamarády mezi sebou dost špičkujeme, takže sypeme z rukávu i menší urážky, které ale nikomu doopravdy neublíží a kterým se spíš zasmějeme.

42) Oblíbená příchuť nebo sladkost?
Čokoláda… mmm… :3


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama