Game of Thrones Tag 1/2

26. června 2016 v 21:31 | Mira |  Myšlenkové pochody
Na oslavu toho, že jsem konečně dokoukala Game of Thrones, jsem si na internetu našla tenhle tag. Rozdělila jsem ho na dvě části, protože u některých otázek jsem se docela rozepsala. Další část vyjde příští týden Usmívající se Btw taky se tak těšíte na poslední díl série? Smějící se1) Jak jsi se dostala k Game of Thrones?
Na GoT jsem začala koukat v posledním ročníku základní školy, protože mě k tomu přitáhla moje tehdejší kamarádka. Pořád mi o tomto seriálu něco vyprávěla, takže jsem nakonec podlehla a taky ho rozkoukala. Ovšem po shlédnutí první série jsem kdoví proč dívat přestala. Vrátila jsem se ke sledování až v květnu letošního roku a můžu říct, že jsem ráda, že jsem se do Hry o trůny znovu pustila.


2) Jakou scénu jsi viděla jako první?
Tak logicky jsem to brala od prvního dílu první série, takže prostě začátek tohoto dílu byl první scénou. Tuším, že to byl útok té zombie holčičky. Je to dávno Smějící se


3) Jaký je tvůj oblíbený rod, kromě Starků a Lannisterů?
Už z principu musím mít ráda Targaryeny. Stříbrné vlasy a draci jsou prostě kombinace, které já neodolám Smějící se


4) Jaká je tvoje nejoblíbenější postava z rodu Starků?Pojďme to vzít vyřazovací metodou. Jona Sněha, který mezi mé oblíbené postavy patří, nebudu ke Starkům počítat.
Začnu od Neda Starka. Byl to čestný muž a měla jsem ho ráda, ovšem zemřel dřív, než se stihl nějak výrazněji zapsat do mého povědomí.
Catelyn Stark jsem také měla ráda. Dá se vlastně říct, že mám ráda všechny Starky Smějící se Cat si získala můj obdiv za to, jak byla odhodlaná bojovat pro svou rodinu a jak statečně se vypořádala se strašlivými událostmi, které Starky postihly. Jedinou chybičkou na ní bylo to, že neměla ráda Jona Smějící se Ovšem rozhodně ji nepovažuju za svou nejoblíbenější postavu z tohoto rodu.
Robb Stark je na žebříčku mojí oblíbeností o několik příček výš než jeho rodiče a "The Red Wedding" jsem nehorázně obrečela.
Sansa je dobrá postava, ale přijde mi taková hrozně… nevím, jak to popsat. Všechno si nechá líbit, nikdy nepřevezme iniciativu. Až tedy v devátém díle šesté série je docela badass Smějící se
Rickon a Bran dlouho neměli žádnou velkou roli. A Rickon už ani velkou roli mít nebude, ehm… Ale Bran se docela vybarvuje a myslím, že v následujících sériích diváky dost překvapí.
No, z mého rozsáhlého zápisu vyplývá, že můj nejoblíbenější Stark je Arya. Je divoká, cílevědomá, statečná a silná. Na svůj věk je nehorázně dobrá. Řekla bych, že všem ještě ukáže, zač je toho loket.
Víte, co mě na Starcích ale nejvíc štve? Že si nechávají zabíjet zlovlky! Naprosto nesnáším, když se ubližuje zvířatům. O víkendu jsem si poplakala, když jsem viděla, jak umřel Branův Léto Smějící se

5) Jaká je tvá nejoblíbenější postava z rodu Lannisterů?
Ne, že by tihle lvíčci patřili zrovna k rodu, kde by se to sympatickými postavami hemžilo. Rozhoduju se mezi Tywinem a Tyrionem. Tyrion patří k mým nejoblíbenějším postavám vůbec. Má skvělé hlášky, je inteligentní a sarkastický a jen málokdy se nechá vyvést z míry. Tylina obdivuju za to, jak si každého dokázal obmotat kolem prstu. Navíc to byl ve své podstatě dost moudrý muž. Nenechal se, na rozdíl od svých dětí, ovládat emocemi a dělal rozhodnutí, která se mu sice nemusela líbit, ale byla k užitku jeho rodu. Jen kdyby se choval lépe k Tyrionovi… Cersei sice ráda nemám, ale musím jí složit poklonu za to, jak skvělou hráčkou ve hře o trůn je. Jaimeho jsem zpočátku nesnášela, ovšem je to docela složitý charakter a v posledních sériích si mě docela získal. A jen si to přiznejme, je to fešák. Ta zlatá ruka je velice šmrncovní Smějící se Joffrey je kapitola sama pro sebe. A Tommen je takový malý chudáček. Snadno ovlivnitelný, krotký jako beránek.
No, trošku jsem to tady rozebrala Smějící se Každopádně vítězem je Tyrion.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama