The Ultimate GoT Tag 1/3

10. července 2016 v 22:39 | Mira |  Myšlenkové pochody
Jak jsem psala minule, dnes je tady další GoT tag. Tento je ovšem úplně jiný než předchozí. Nejsou tu totiž otázky jen o GoT, ale i o knihách a fanouškovských teoriích. Rozdělila jsem ho na tři části, však mě znáte, já ráda všechno kouskuju Smějící se První část je právě věnovaná knihám.
Tento tag jsem našla u jedné americké blogerky, takže jsem si ho musela pěkně přeložit
ČÁST 1.: KNIŽNÍ OTÁZKY


Kniha, kterou si rozhodně nebudeš kupovat
Pána much, i když je to jedna z knih k maturitě. Strašně jsem se na její čtení těšila, ovšem výsledek mě zklamal. Četba mě nebavila a dopracovat se ke konci bylo utrpení. Původně jsem si ji právě kvůli maturitě koupit chtěla, ale ne. Nebudu utrácet za knihu, která se mi nelíbila.


Kniha, která u tebe vyvolala silné emoce
Hvězdy nám nepřály. Určitě víte proč. Buď jste četli recenzi, kterou mám tady na blogu nebo víte z doslechu, že tato kniha od Johna Greena je doják. Ať si kdo chce co chce říká, já se u ní nabrečela až až.


Tvoje oblíbené zimní čtení
Hmm. Nemám knihu, kterou bych vytahovala každou zimu, to by bylo divné Smějící se Ale dokážu si představit, že si třeba během zimy, kdy bude brzy tma, všude bude ležet sněhová peřina a já budu zachumlaná pod dekou, vezmu nějaký dobrý horor. Něco od Stephena Kinga Smějící se Takové Osvícení by mohla být dobrá volba. Lidé izolovaní od světa pořádnou vrstvou sněhu… jo, v zimě dám rereading Smějící se


Kniha o silných rodinných vazbách
Tady mě napadly Nástroje smrti od Cassandry Clare. Však víte - Jace a Clary, Alec a Isabele, Alec Isabele a Jace. Tihle všichni na rodinu nedají dopustit.


Kniha, při které jste měli nízké očekávání, ale nakonec vás překvapila
Najít Sky. Romantika zrovna není to, co bych vyhledávala, ale jelikož kniha měla i jistou nadpřirozenou zápletku, byla jsem s ní velice spokojená a mile mě překvapila. Doporučuju.


Kniha, která vás rozzuřila
Asi ne úplně rozzuřila, ale malinko naštvala. První díl Zaklínače. Čekala jsem, že se Sapkowski vytáhne víc, ale třeba to spraví další díly.


Kniha, která má vaši neochvějnou oddanost
Trnový princ a Trnový král, první dva díly Roztříštěné říše. Pořád se k nim vracím a pročítám oblíbené pasáže. Proto už jsou obě ohmatané a zohýbané Smějící se


Kniha, které jste zavázáni
Tak to bude asi Harry Potter. Srdcová záležitost.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama