Literární deníček #14

29. ledna 2017 v 21:22 | Mira |  Myšlenkové pochody
Tak jo, oficiálně propadám depresi. Z maturity? Jo, to taky, ale ta je teď vedlejší. Zneklidňuje mě, že 6. 2. 2017 má blog narozeniny a... já totálně nestíhám DSS. Panika, panika, PANIKA!!! Smějící se

Neděle 22. ledna 2017

Pracovala jsem na: DSS
Rozsah: 1 148 znaků
Poznámka: Teď mě tak napadá, že bych měla taky zapracovat na Dědictví, protože už si vůbec nepamatuju, co se tam naposledy stalo a jak jsem chtěla pokračovat. Asi bych si na svoje nápady měla pořídit sešitek... vlastně mám doma fůru nepoužívaných sešitků. Spíš bych měla přestat být líná si nápady poznamenávat.

Pondělí 23. ledna 2017

Pracovala jsem na: DSS
Rozsah: 1 326 znaků
Poznámka: Úplně mě fascinuje, jak se tento příběh odklání od původní verze, která je tady na blogu. Proč jsem takové nápady neměla předtím, když jsem DSS psala? Ušetřilo by mi to spoustu práce.

Úterý 24. ledna 2017

Pracovala jsem na: DSS
Rozsah: 1 501 znaků
Poznámka: Když jsem tak prohlížela složky ve snaze dát dokupy všechny kapitoly DSS poházené všude možně (jo, jsem hrozný boldelář a vím to o sobě), našla jsem několik starých povídek, které vypadají dost slibně. Musím říct, že už před x lety jsem byla nadaným spisovatelem (srandičky, srandičky Smějící se ). Kdyby mě zase někdy přepadla tvůrčí krize u Dědictví, mám materiál, na němž se můžu vyřádit. Jo, vím, že tyhle "poznámky" by měly být asi víc tematické, tedy k DSS, ale protože tohle je můj blog, můžu si vlastně dělat co chci a dává mi to i právo na poznámky naprosto od věci.

Středa 25. ledna 2017

Pracovala jsem na: DSS
Rozsah: 1 475 znaků
Poznámka: Víte, že v tento den vyšly Hvězdy nad hlavou, povídky k Měsíčním kronikám? Smějící se Já osobně jsem ještě nedočetla ani Winter, protože mi v tom brání Illuminae, Dcera, Běsnění a Hostitel, ale rozhodně Hvězdy nad hlavou musím mít! *záchvat knihomolského šílenství*

Čtvrtek 26. ledna 2017

Pracovala jsem na: DSS
Rozsah: 1 589 znaků
Poznámka: ...

Pátek 27. ledna 2017

Pracovala jsem na: DSS
Rozsah: 846 znaků
Poznámka: No jo, Princ bláznů si vyžádal víc pozornosti.

Sobota 28. ledna 2017

Pracovala jsem na: DSS
Rozsah: 1 388 znaků
Poznámka: Ten pocit, když zjistíte, že vyšla kniha, po které toužíte takovou dobu, a vám to unikne... Konkrétně mluvím o Městu mečů, pokračování Města schodů. Tuto sérii mimochodem moc doporučuju.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama