Druhé narozeniny

6. února 2017 v 23:47 | Mira |  Novinky
Rok se s rokem sešel a Jinosvětí opět slaví narozeniny! Tentokrát druhé.Upřímně řečeno jsem vážně překvapená, že jsem pořád ještě tady a že tento blog neleží zapomenutý kdesi v hlubinách internetu. Nepovažuju se za nestálého člověka, ale i tak se divím, že mi aktivní blokování vydrželo. Ono se to sice nezdá, ale s takovým blogem je mnohdy spojená spousta práce: knížky se samy nepřečtou, recenze nenapíšou a povídky samy nevymyslí.

Ačkoliv mám tento rok více starostí než ten minulý (stokrát proklínám maturitu!) nemám v plánu s Jinosvětím seknout. Naopak se o tenhle svůj malý, osobní koutek internetu (jo, tak to zní pěkně pitomě) hodlám starat ještě usilovněji. Je to jeden z mála mých koníčků, takže je třeba mu věnovat náležitou péči.

Stejně jako předchozí rok jsem plánovala drobný narozeninový dárek. Měl to být můj příběh Dům spiro, spero v přepracovaném, vypiplaném a vyšperkovaném provedení a volně ke stažení. Avšak nějak to neklaplo. Než mě začnete kamenovat, dám vám vysvětlení. V průběhu přepisování DSS mě napadla spousta velkolepých myšlenek jak příběh ještě vylepšit. Vyvinuly se z nich nové kapitoly a vyklubaly zcela nové zápletky. Nakonec nový příběh je od toho původního lehce odlišný. Jenže jak jsem začala pracovat na nových zápletkách, zabralo mi to víc času, než jsem předpokládala. Jasně, mohla jsem bezhlavě datlovat větu za větou a neohlížet se na gramatiku a příběh. Vznikla by z toho sice příšerná věc, ale stihla bych ji zveřejnit včas.
Já se ale rozhodla dotáhnout DSS do konce podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Na tom příběhu jsem se už nadřela dost a nehodlám ho teď nějak pokazit. I pro vás, kteří si DSS třeba budete chtít přečíst, tohle bude nejlepší možností.
Chtěla jsem slavnostně slíbit, že v neděli tady nové DSS bude. Ale neslíbím nic. Nerada bych se zavázala k něčemu, co bych nedokázala splnit. Přesto můžu říct, že do konce února by tady DSS mělo být.

Na závěr bych moc chtěla poděkovat všem, kteří Jinosvětí pravidelně nebo klidně i nepravidelně navštěvují a čtou mé článku. Věřte, že z toho mám radost.

Všechno nejlepší, Jinosvětí!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama