Your Bookish Identity Tag

19. března 2017 v 21:50 | Mira |  Myšlenkové pochody
Ahojte,
asi jste už z názvu poznali, že přichází další tag. Páni, jaké překvapení, když je neděle...
Tento tag je založený na sedmi jednoduchých otázkách, z nichž většina je adresována na nějakou knižní sérii. A tyto otázky utvářejí mou knižní identitu.

Dost řečí, jde se na to.

Otázky:
Ve kterém dystopickém/fantasy světě bys žila?
Kdo by byl tvým partnerem?
Kdo by byl tvým božským otcem/božskou matkou? (Percy Jackson)
Byla bys Podsvěťanem nebo Nefilim? (Nástroje smrti)
V jaké koleji bys byla? (Harry Potter)
Ve které frakci bys byla? (Divergence)
Jak by vypadal tvůj daemon? (Zlatý kompas)Ve kterém dystopickém/fantasy světě bys žila?
Můj výběr možná někoho překvapí, ale žila bych na Zeměploše. Mám tuto sérii opravdu ráda a Zempělocha je svět, který je neuvěřitelně barvitý, živý a i apokalypsa je tu brána s humorem. Navíc je to jediný svět, kde se můžete nechat oloupit a zavraždit od takových profesionálů, kteří vám za své služby dají dokonce stvrzenku. Dokážu si živě představit, jak vyrážím s Mrakoplašem na nějaké bláznivé dobrodružství, nechávám se poučovat od Bábi Zlopočasné a procházím se Ankh-Morporkem se Smrtěm v patách.


Kdo by byl tvým partnerem?
Hádám, že partner je myšlen v romantickém slova smyslu. Jednoduchá volba: Honorous Jorg Ankrat. Dokonalý společník na cesty, má rád knihy a nějaké to vraždění, loupeže, mučení a znásilňování mu odpustím. Mám zkrátka slabost pro záporné hrdiny. Myslím, že bychom měli velmi harmonický vztah.

Kdo by byl tvým božským otcem/božskou matkou? (Percy Jackson)
Popravdě Percyho Jacksona jsem nečetla. Kdysi dávno jsem viděla film, ale pamatuju si to jen velmi matně. Naštěstí jsem znalec řecké mytologie a olympské bohy ve stylu Percyho si najdu na internetu.
Mám vybráno. Budu badass a zvolím si Háda, vládce Podsvětí. Vypadá jako sympaťák.

Výsledek obrázku pro percy jackson hades

Byla bys Podsvěťanem nebo Nefilim? (Nástroje smrti)
Anděl nejsem ani náhodou, takže Podsvěťan. Bavilo by mě kouzlit, takže to vidím na dráhu čarodějky. Aspoň bych mohla pařit s Magnusem Banem. Tedy pokud by Alec moc nežárlil.

V jaké koleji bys byla? (Harry Potter)
Všechny online testy (i ten na stránkách samotné Rowlingové) mě řadí do Havraspáru. Jsem s tím spokojená, modrou barvu mám ráda a Lenka Láskorádová je ohromně milá postava. Ovšem mým snem je být ve Zmijozelu. Nemusíte mi říkat, že jsem divná, moc dobře to o sobě vím.

Výsledek obrázku pro slytherin house png

Ve které frakci bys byla? (Divergence)
Tak tohle je těžké. Upřímně si myslím, že se tak úplně nehodím ani do jedné. Ale vzhledem k mé zálibě v knihách, bych nakonec skončila mezi Sečtělými.

Výsledek obrázku pro divergent faction erudite png

Jak by vypadal tvůj daemon? (Zlatý kompas)
Mám vícero oblíbeným zvířat, ale pěkně by vypadal třeba takový krkavec. Jsou to nádherní ptáci, dle mého. A navíc by mohl uklízet ten organický bordel (vnitřnosti, mrtvoly celkově) co za sebou zanechává Jorg. Když už jsem spárovaná s takovým zabijákem, musím se podle toho zařídit.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 23. března 2017 v 16:09 | Reagovat

To jsou dost dobrý otázky, popravdě nevím, co bych si zvolila, jsem strašně nerozhodnej člověk :D. Ale asi bych chtěla žít v Eriela, akorát před víc než deseti lety, teď je to tam vážně creepy.
A jinak jediný, co vím je, že bych určitě byla podsvětan :D. Nejspíš čarodějka, ale nic by mi nevadilo. Nejsem si jistá, že bych zvládla být nefilim :D.

2 Mira Mira | Web | 24. března 2017 v 23:31 | Reagovat

[1]: S nerozhodností mám taky problém, takže jsem nad některými otázkami málem strávila mládí, než jsem se dopracovala k nějakému závěru :-D
Nad tímhle světem jsem taky chvíli uvažovala, ale jak říkáš, teď to tam není zrovna ideální :-D
Podsvěťani jsou zřejmě oblíbení. Ono by nemuselo být špatné být i vlkodlakem nebo upírem. A co teprve takovou vílou :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama