Literární deníček #16

9. července 2017 v 21:17 | Mira |  Myšlenkové pochody
Ty brďo, Literární deníček tady byl naposledy v dubnu. To jsem opravdu tak dlouho nepsala? Je to k nevíře Smějící se No, teď mě zase chytla "psací" nálada, tak by Literární deníček mohl vycházet častěji. A třeba bych časem mohla obnovit i vydávání povídek ve středu. Tedy až si něco předepíšu Smějící se


Neděle 2. července 2017

Pracovala jsem na: Soutěžní povídka verze 1.
Rozsah: 1 356 znaků
Poznámka: Abych to uvedla na pravou míru: chci se opět zúčastnit soutěže O Dračí řád. Minulý rok jsem to zkusila s povídkou Duch hvozdu, kterou můžete najít zde na blogu, a dopadlo to celkem dobře. Jenže tento rok jsem opravdu neměla čas se nad povídkou zamyslet dřív než teď (nebudu znovu opakovat všechny ty kecy o maturitě a přijímačkách na vysokou) a fakt nestíhám. Tato soutěžní povídka byl první nápad, který jsem dostala, a rozepsala jsem ho. Jenže už u prvních dvou stran jsem si uvědomila, že mě to moc nebaví a s takovou povídkou se žádné soutěže zúčastnit nechci. tak jsem ji psát přestala.

Pondělí 3. července 2017

Pracovala jsem na: Dum spiro, spero
Rozsah: 2 073 znaků
Poznámka: Pamatujete na DSS? Tak na něm pořád ještě pracuju. Je to docela fuška, protože všechny ty pauzy se na mojí paměti dost podepsaly, ale příběh se začíná rýsovat. K mé radosti se mi líbí mnohem víc než verze, kterou můžete najít tady na blogu. Stejně je ale přede mnou ještě strašná spousta práce.

Úterý 4. července 2017

Pracovala jsem na: Soutěžní povídka verze 1.
Rozsah: 2 354 znaků
Poznámka: Tohle byl poslední pokus pokračovat v této povídce, než jsem od toho definitivně upustila. Každopádně nápad, který mi tady nevyšel, jsem si zapsala a hodlám ho propojit s mou další rozepsanou povídkou, konkrétně s Dědictvím. Jo, i tady hodlám pozměnit původní příběh, ale věřím, že se to vyplatí.

Středa 5. července 2017

Pracovala jsem na: Soutěžní povídka verze 2.
Rozsah: 3 113 znaků
Poznámka: Štěstí, že mám tak bujnou fantazii Smějící se Tato povídka se mi zamlouvá mnohem více a dost mě baví ji psát. Nebudu zatím vyzrazovat, o čem je. Pokud soutěž stihnu, tak ji na blog za pár měsíců stejně zveřejním.

Čtvrtek 6. července 2017

Pracovala jsem na: Soutěžní povídka verze 2.
Rozsah: 2 23 znaků
Poznámka: Myslím, že O Dračí řád nemám šanci stihnout Smějící se Přesto se nevzdávám! Smějící se

Pátek 7. července 2017

Pracovala jsem na: Dum spiro, spero
Rozsah: 2 196 znaků
Poznámka: Vidíte, jak na DSS pilně pracuju? Smějící se Třeba se někdy dočkáte i finální verze Smějící se

Sobota 8. července 2017

Pracovala jsem na: ...
Rozsah: ...
Poznámka: Většinu dne jsem byla mimo domov a když jsem přijela, raději jsem psala recenzi na Winter Smějící se Kterou stále nemám hotovou Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama