Wrap Up: srpen 2017

3. září 2017 v 14:27 | Mira |  Novinky
Dneska jsem původně chtěla vydat jiný článek, protože jsem zapomněla, že je čas na Wrap Up Smějící se Ten druhý článek stejně nemám napsaný, takže je jedině dobře, že dnes můžu vydat tohle Smějící se
Ještě mám pro vás jednu informaci. Ve středu odjíždím na adaptační kurz naší univerzity a budu tam až do neděle. Mám kvůli tomu docela dost zařizování a nestihla jsem předepsat recenzi, takže Dvůr mlhy a hněvu vyjde následující týden v pátek. Na neděli článek přednastavený snad mít budu, protože je podstatně méně náročný než recenze. 17. září nastupuju na kolej a je možné, že to s články bude dost divoké, než zjistím, jak je to tam s internetem a než si tam zvyknu. Ale pokusím se, aby moje stěhování chod blogu nijak výrazně neovlivnilo Usmívající se

Dnešní Wrap Up se nese v duchu velké ostudy. Tři knihy!
Už na konci července jsem se zmiňovala, že mě postihla čtecí krize a ta bohužel trvala i tento měsíc.


Caraval - Stephanie Garber (recenze napsána)
To, že jsem srpen zahájila Caravalem, byla chyba, která mojí čtecí krizi nijak nepomohla, naopak ji ještě víc prohloubila. V momentě, kdy jsem přišla na to, že mě tato kniha nebaví, jsem měla sáhnout po jiné.
Pokud si dobře pamatuju, v recenzi jsem pochválila pouze magickou atmosféru a občasné napínavé a nečekané zvraty. Postavy jsou naopak naprostá katastrofa a vím, že tuto knihu už znovu číst nebudu.


Nezapomenutelná cesta - Nicholas Sparks (recenze napsána)
Kniha, která mi dost spravila náladu. Hezký romantický příběh mladé lásky, která však neskončí šťastně. Dost jsem si ke konci knihy poplakala. Hodnotím ji jako velmi povedenou knihu, která se rychle čte a zanechá dobrý dojem.


Dvůr mlhy a hněvu - Sarah J. Maas
Pokračování Dvora trnů a růží, které první díl naprosto převálcovalo. Ačkoliv tuto sérii nemám ráda tolik, jako Skleněný trůn, musím před autorkou smeknout. Oproti této knize vypadá Dvůr trnů a růží jako nepropracovaná pohádka pro mrňata a já jsem vážně zvědavá, co přinese Dvůr křídel a zmaru.


Nejlepší kniha měsíce:


I když se mi Nezapomenutelná cesta vážně líbila, Sarah J. Maas je prostě sarah J. Maas.

Nejhorší kniha měsíce:


Ne, že bych tentokrát měla moc velký výběr Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama