Březen 2018

Warm Up (V. E. Schwab)

23. března 2018 v 19:18 | Mira
Oficiální anotace:
It's been 297 days since David died-and came back.

He may have survived the avalanche, but the aftermath has been far worse. His wife moved out, taking his son with her, and a devastated David hasn't left his house since, terrified of the mysterious new power that followed him home from the ill-fated expedition.

After months in seclusion, David's ready for a fresh start, and ventures out, determined to keep his power in check. But David's power isn't the one he needs to worry about.

The Witch of Duva (Leigh Bardugo)

9. března 2018 v 21:55 | Mira
Oficiální anotace:There was a time when the woods near Duva ate girls...or so the story goes. But it's just possible that the danger may be a little bit closer to home. This story is a companion folk tale to Leigh Bardugo's debut novel, Shadow and Bone.

Srdce v hlubině: Prolog

4. března 2018 v 14:45 | Mira
Jak jsem slíbila, házím vám sem první kapitolu příběhu o mořských pannách, který jsem zatím nazvala Srdce v hlubině. Netuším, jestli název zůstane stejný až do konce, ani kdy příběh dopíšu. Zatím nechci kapitoly zvěřejňovat pravidelně, ale u této udělám výjimku Smějící se Pěkné počtení.


Wrap Up: únor 2018

4. března 2018 v 10:53 | Mira |  Novinky
No, dnešní Wrap Up bude hooodně krátký. Za měsíc únor jsem totiž přečetla jen dvě knihy Smějící se

Asi jste si všimli, že zase nestíhám, protože ani recenze nevyšla Smějící se To je tak, když se vám nakupí referáty, prezentace a povinná četba a vy všechno necháte na poslední chvíli Smějící se